09 224 61 11

Lettergrootte: a a a

Overzicht logopedisten in AZ Sint-Lucas

In AZ Sint-Lucas werken acht logopedisten. Elke logopedist is verantwoordelijk voor één of meerdere diensten. U vindt onze contactgegevens hier:

LogopedistAfdelingTelefoonE-mailadres
Erik Robert
  • neurochirurgie: wakkere hersenchirurgie
09 224 50 20 erik.robert@azstlucas.be 
An Vandenbulcke
  • SP neurologie
  • interne liaison geriatrie
09 224 56 06 an.vandenbulcke@azstlucas.be
Evelien Verhegge
  • neus-, keel-, oorziekten: stemstoornissen en perifere aangezichtsverlamming
09 224 58 93 evelien.verhegge@azstlucas.be
Annelies Aerts
  • neurochirurgie
  • centrum voor bewegingsstoornissen
09 224 58 36 annelies.aerts@azstlucas.be
Laurence Becue
  • geriatrie en geriatrisch dagziekenhuis
09 224 65 82 laurence.becue@azstlucas.be
Ingrid De Grave
  • SP neurologie
09 224 58 37 ingrid.degrave@azstlucas.be
Tineke Kostermans
  • neus-, keel-, oorziekten, hoofd- en halsheelkunde
  • acute neurologie, eenheid beroertezorg
  • algemeen ziekenhuis
09 224 58 32 tineke.kostermans@azstlucas.be
Veronique Lequeux
  • geriatrie
09 224 54 25 veronique.lequeux@azstlucas.be 


In ons ziekenhuis is geen ambulante dienst logopedie voorzien. Indien u bij ontslag naar huis verdere logopedische begeleiding nodig heeft, regelen wij dit graag voor u.