09 224 61 11

Lettergrootte: a a a

Overzicht verpleegafdelingen

 

Naam afdelingStraatSpecialismeDienstverantwoordelijkeTelefoonnummerE-mailadres
Heelkunde 7 74

urologie

gynaecologie

plastische

abdominale heelkunde

Hilde De Sutter

09 224 51 74 DGVER_heelkunde_7@azstlucas.be
Dagziekenhuis heelkunde 107 dagziekenhuis heelkunde

Martine Versluys

09 224 52 07 martine.versluys@azstlucas.be
Oftalmologisch centrum 108 oogcentrum

Martine Versluys

09 224 53 13 martine.versluys@azstlucas.be
Geriatrie 2 120 geriatrie

Ginette De Meyer

09 224 52 20 ginette.demeyer@azstlucas.be
SP chronische 121 SP chronische

Evita Hellinck

09 224 52 21  evita.hellinck@azstlucas.be
SP neurologie 2 122 Revalidatie neurologie

Jens Malysse (a.i.)

09 224 51 22  jens.malysse@azstlucas.be
SP neurologie 1 123 Revalidatie neurologie

Katrien Verschraegen

09 224 51 23 katrien.verschraegen@azstlucas.be

 

124

 

 

 09 224 51 24  
Operatiekwartier 192

operatiekwartier

recovery

Sandra Malego (a.i.)

09 224 53 90 sandra.malego@azstlucas.be
Pijnkliniek 193 pijnkliniek

Martine Versluys

09 224 52 25 martine.versluys@azstlucas.be
SP palliatieve 194 palliatieve zorg

Nancy Criel

09 224 51 94 nancy.criel@azstlucas.be

Geriatrie 1

196

geriatrie

Wim Moeraert

09 224 51 96  wim.moeraert@azstlucas.be
Geriatrie 5 197 geriatrie

Bart Vanderhaeghen 

09 224 51 97 bart.vanderhaeghen@azstlucas.be
Materniteit 1 2 materniteit

Hilde Lippens

09 224 51 02  hilde.lippens@azstlucas.be
Materniteit 2 4 materniteit

Hilde Fevery

09 224 51 04 hilde.fevery@azstlucas.be

Verloskwartier/

neonatologie

6

verloskwartier

neonatologie

Anne Van den Berghe

09 224 52 06 anne.vandenberghe@azstlucas.be
Inwendige 1 12

hart- en vaatziekten

vaat- en thoraxheelkunde

Dennis Boudt

09 224 51 12  dennis.boudt@azstlucas.be
Inwendige 3 14 neurologie

Rudi Verminck

09 224 51 14 rudi.verminck@azstlucas.be
Psychiatrie 16

PAAZ

dagcentrum psychiatrie

Matthijs Missinne

09 224 51 16

matthijs.missinne@azstlucas.be

Nucleaire geneeskunde 19 nucleaire geneeskunde

Luc De Sutter

09 224 66 35

luc.desutter@azstlucas.be

Medische beeldvorming 21

medische beeldvorming

RX/CT/NMR

Koen De Mey

09 224 64 98

koen.demey@azstlucas.be

Dagziekenhuis inwendige 27 dagziekenhuis inwendige

Martine Versluys

09 224 51 87  martine.versluys@azstlucas.be
Spoedgevallen 32 spoedgevallen

Tom Ramboer

09 224 55 55

tom.ramboer@azstlucas.be

Beroertezorg/mid-care 52 beroertezorg/mid-care

Rudi Verminck

09 224 51 33 rudi.verminck@azstlucas.be
Inwendige 7 34

hart-en vaatziekten

longziekten

bewegingsstoornissen

Leen Lampaert

09 224 51 34 leen.lampaert@azstlucas.be 
Geriatrie 3 37 geriatrie

Samely Wyckhuyse

09 224 51 37 samely.wyckhuyse@azstlucas.be 
Inwendige 8 40 longziekten

Chantal Bracke

09 224 51 40 chantal.bracke@azstlucas.be
SP cardio pulmonair 42

SP cardio pulmonair

 

 

09 224 51 42  
Geriatrie 4 44 geriatrie

Patricia De Meester

09 224 51 44 patricia.demeester@azstlucas.be
Inwendige 6 47

oncologie

hematologie

Wouter Lievyns

09 224 51 47 wouter.lievyns@azstlucas.be
Inwendige 4 48

nierziekten

endocrinologie

maag-, darm- en leverziekten

Annick Van Kerkhove

09 224 51 48 annick.vankerkhove@azstlucas.be
Dagziekenhuis 49

dagziekenhuis oncologie

hematologie

infuus

Dagverantwoordelijke

Caroline De Naeyer

09 224 51 49 caroline.denaeyer@azstlucas.be
Inwendige 5 50

maag-, darm- en leverziekten

huidziekten

Charlotte Bockstal

09 224 51 50  charlotte.bockstal@azstlucas.be
Radiotherapie 51 radiotherapie

Isabelle De Wispelaere

09 224 66 25 isabelle.dewispelaere@azstlucas.be
Intensieve zorg 52 intensieve zorg high care

Patrick Van Waes (a.i.)

09 224 55 52 patrick.vanwaes@azstlucas.be
Paramedische zorg 53

kinesitherapie

logopedie

ergotherapie

Luc Boi

 

09 224 54 24 luc.boi@azstlucas.be
OK/ PAZA 56 operatiekwartier/ recovery

Dagverantwoordelijken:

Thomas Wauters,

Ann Stevens, 

Julie De Lentdecker

09 224 57 90

thomas.wauters@azstlucas.be

ann.stevens@azstlucas.be

julie.delentdecker@azstlucas.be

Pediatrie 63 kinderafdeling

Inge Tack

09 224 51 63 inge.tack@azstlucas.be
Heelkunde 6 64

gynaecologie

NKO

abdominale heelkunde

Leonoor De Gampelaere

09 224 51 64 leonoor.degampelaere@azstlucas.be
Intensieve zorg 2 65 intensieve zorg

Patrick Van Waes (a.i.)

09 224 51 65 patrick.vanwaes@azstlucas.be
Heelkunde 4 67

neurochirurgie

MKA

bewegingsstoornissen

Synthia Van Parys

09 224 51 67 synthia.vanparys@azstlucas.be
Heelkunde 1 68 orthopedie

Inge Criel

09 224 51 68 inge.criel@azstlucas.be
Hemodialyse 69

centrum voor nierfunctie-

vervangende technieken

Ingrid Varendonck

09 224 65 54 ingrid.varendonck@azstlucas.be
Heelkunde 2 72 kort verblijf heelkunde

Mona Gabriel

09 224 51 72 mona.gabriel@azstlucas.be