Welkom dr. Anne De Vits

27 maart 2023

Sinds 1 januari 2023 versterkt dr. Anne De Vits als all-round gynaecoloog ons team van gynaecologen.

De Vits Anne

Dr. De Vits werkte voordien in AZ Jan Palfijn Gent. Ze studeerde af aan de VUB. Onder leiding van haar mentor Prof. Hendrik Cammu ontwikkelde ze een bijzondere interesse en ervaring in de verloskunde met nadruk op bevalling op eigen ritme, ondersteund door een toegewijd vroedvrouwenteam binnen en buiten het ziekenhuis.

De inhoud van deze pagina werd samengesteld door de betrokken dienst(en). Laatste update: 01-juni-2023.

Nu in Sint-Lucas

Welkom dr. Fleur Van de Peer

Dr. Fleur Van de Peer versterkt sinds april 2023 de dienst gynaecologie-verloskunde.

Lees meer

Welkom dr. Femke Rieder

Dr. Femke Rieder versterkt sinds 1 november ons team van gynaecologen.

Lees meer

Regionaal zorgstrategisch plan van het Ziekenhuisnetwerk Gent goedgekeurd

Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin Hilde Crevits heeft het regionaal zorgstrategisch plan van het Ziekenhuisnetwerk Gent goedgekeurd. De goedkeuring bekrachtigt de ambities van de netwerkpartners: samen met andere zorgactoren kwaliteitsvolle en betaalbare zorg bieden die optimaal aansluit bij de zorgbehoeften in de ruime regio.

Lees meer
Naar boven

AZ Sint-Lucas & Volkskliniek

Groenebriel 1
9000 Gent

GPS adres

Terhagen

09 224 61 11
info@azstlucas.be
Qualicor Europe Logo RGB

AZ Sint-Lucas behaalde het Qmentum-kwaliteitslabel van Qualicor Europe

made by